Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w Pomorskich Kolejach Metropolitalnych

Pomorskie Koleje Metropolitarne stanowią niezwykle atrakcyjny kanał dotarcia do potencjalnych klientów! Z PKM korzystają zazwyczaj osoby przemieszczające się do pracy, bądź na uczelnie, co sprawia, że pociąg jest przez nich odwiedzany minimum 2-krotnie w ciągu dnia.

Poprzez umieszczenie reklamy w pociągach na ekranach przyciągamy uwagę znudzonych pasażerów i zapadamy im w pamięć.
Reklama PKM

Reklama w PKM w liczbach

4

Linie

250 tys.

Kontaktów miesięcznie

12

Wyświetleń spotu na godzinę

160

Ekranów

reklama w pkm

Ogromna liczba potencjalnych odbiorców reklamy w PKM

Każdego roku ponad  2 mln pasażerów korzysta z pociągów PKM.  Wyświetl reklamę w Pomorskiej Kolei Metropolitalnej by mogli stać się Twoimi klientami.

Ekrany umieszczone są na korytarzach oraz przy siedzeniach i umilają czas podróży. W tym czasie potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją reklamą. Monitory reklamowe informują ich również o trasie, następnych przystankach, temperaturze na zewnętrz, godzinie co sprawia, że ekrany i  reklamy w pociągach PKM są chętnie oglądane.

Na jakich trasach kursuje?

Reklama w PKM pozwala dotrzeć do tysięcy Twoich potencjalnych klientów na terenie województwa pomorskiego oraz częściowo na terenie województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Dzięki reklamie w Pomorskich Kolejach Metropolitalnej dotrzesz do mieszkańców takich miejscowości, jak m.in. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Szczecinek, Starogard Gdański, Grudziądz i wiele innych! Skontaktuj się z agencją reklamy zewnętrznej Lokalmedia i uzyskaj wycenę reklamy w PKM.
Reklama PKM

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Pomorskiej Kolei Metropolitalnej
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks