Sposoby na wykorzystanie reklamy zewnętrznej w Warszawie: Odkryj skuteczne techniki reklamowe dla Twojej firmy! Reklama zewnętrzna Warszawa

reklama zewnętrzna Warszawa

Reklama zewnętrzna zwana także reklamą outdoorową to skuteczny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. W mieście takim jak Warszawa, pełnym ruchliwych ulic i wielu punktów reklamowych, jest wiele sposobów na wykorzystanie reklamy zewnętrznej w celu zwiększenia rozpoznawalności swojej firmy i przyciągnięcia uwagi klientów. W tym artykule przedstawimy kilka skutecznych sposobów na wykorzystanie reklamy zewnętrznej w Warszawie. Gwarantujemy w każdym przypadku kompleksową obsługę kampanii reklamowej.

Reklama Zewnętrzna w Warszawie: Komunikacja miejska

Pojazdy komunikacji miejskiej to doskonałe miejsce na umieszczenie swojej reklamy. Można wykorzystać potencjał taboru autobusowego, tramwajowego czy metra, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Taki rodzaj reklamy jest szczególnie skuteczny w godzinach szczytu, gdy ruch komunikacyjny w mieście jest szczególnie duży. Reklamę w Warszawskiej komunikacji możemy też podzielić na 3 rodzaje:

  • Reklama w autobusach i tramwajach wykorzystująca monitory albo ramki umieszczone w pojazdach komunikacji miejskiej.
  • Reklama na autobusach czyli oklejenie tyłu autobusu swoją reklamą.
  • Reklama w metrze poprzez użycie billboardów na stacjach, citylightów, ekranów w wagonach metra.
reklama zewnętrzna Warszawa

Reklama Zewnętrzna w Warszawie: Wielkiformat

Reklama wielkoformatowa w Warszawie to skuteczny sposób na dotarcie do dużej liczby ludzi i promowanie swojej marki, produktów lub usług. W Warszawie istnieje wiele miejsc, w których można umieścić reklamę wielkoformatową także w samym centrum w okolicy Dworca Centralnego, Placu Kultury, które mają kilku milionową oglądalność w każdym miesiącu. Są to najbardziej prestiżowe lokalizację idealne do wykorzystania dla kampanii świadomościowych. Zachęcamy do zapoznania się z listą lokalizacji dostępnych w Warszawie i kontaktu by ustalić szczegóły.

Reklama na przystankach autobusowych w Warszawie

Reklama na przystankach to bardzo chętnie wykorzystywany przez firmy nośnik reklamy zewnętrznej w Warszawie. Po całej Warszawie rozsiane są tysiące przystanków autobusowych i tramwajowych, które możesz wykorzystać umieszczając na nich reklamy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wybierzesz konkretne lokalizacje. Całą resztą procesu zajmiemy się już my.

reklama zewnętrzna warszawa

Reklama na uczelniach w Warszawie

Warszawa jest największym ośrodkiem akademickim w Polsce. Uczy się tutaj ponad 300 000 studentów, co powoduję, że jest to także spora grupa konsumentów, do której można dotrzeć swoją reklamą w szkołach wyższych. W wielu uczelniach w Warszawie i całej Polsce mamy do dyspozycji monitory na których można wyświetlać treści reklamowe.

Reklama w klubach fitness w Warszawie

Stale rosnąca popularność klubów fitness oraz siłowni powoduję, że stały się one również miejscem w których przedsiębiorcy umieszczają swoje reklamy. Dużym plusem tego sposobu wykorzystania reklamy zewnętrznej jest dobra znajomość grupy docelowej, która korzysta z klubów fitness oraz siłowni, dzięki czemu skutecznie targetujesz swoją reklamę do konkretnej grupy ludzi.

Reklama w taxi

Kolejny przykład niestandardowej reklamy zewnętrznej w Warszawie. Na ekranach umieszczonych na zagłówkach foteli puszczane są reklamy razem z różnymi treściami rozrywkowymi, które skutecznie uatrakcyjniają podróż pasażerowi, i dają okazję zapoznać się z treściami reklamowymi.

reklama zewnetrzna Warszawa

Reklama zewnętrzna w Warszawskich placówkach medycznych

Dla firm, które działają w branży szeroko pojętego zdrowia polecamy z kolei umieścić reklamy w warszawskich placówkach medycznych, dzięki czemu dotrzesz do swojej grupy docelowej. Również i tam rozlokowane są monitory reklamowe na których można umieszczać treści promocyjne.

Reklama w Pociągach i Dworcach

Możesz również skorzystać z reklam puszczanych w Kolejach Mazowieckich, Warszawskich Kolejach Dojazdowych czy Intercity. W wagonach umieszczane są monitory, które możesz wykorzystać do promocji swojej firmy. Dodatkowo mamy możliwość umieszczenia reklam zewnętrznych na Warszawskich dworcach kolejowych.

Reklama Zewnętrzna Warszawa: Paczkomaty

Ilość paczkomatów w Warszawie jest ogromna, dzięki czemu możesz dokładnie wybrać lokalizację i umieścić swoją reklamę zewnętrzną na kilku wybranych paczkomatach w Warszawie. Dzięki temu klienci mieszkający w pobliżu będą mieli okazję zapoznać się z reklamą.

Reklama w Warsaw Spire, biurowcach i centrach handlowych

Skontaktuj się z nami i sprawdź jakie biurowce, centra handlowe umożliwiają reklamy zewnętrzne w swoich siedzibach. Docieraj do potencjalnych klientów w czasie ich pracy bądź czasie wolnym.

Reklama zewnętrzna w Warszawie oferuje mnóstwo możliwości

Tylko od Ciebie zależy z jakich możliwości skorzystasz, bo opcji jest bardzo wiele,dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami by ustalić priorytety, grupę docelową i najlepsze nośniki reklamy zewnętrznej w Warszawie.

Reklama Zewnętrzna Warszawa Blog