Zaznacz stronę

Monitory reklamowe w Intermarche

Advertising screens in Intermarche

Supermarkety Intermarche

Intermarché to franczyzowa sieć supermarketów spożywczych, działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do grupy należą także supermarkety Bricomarché „dom i ogród”. W Polsce działa już ponad 230 sklepów Intermarché i cały czas są uruchamiane nowe, kierując się specyfiką rynku lokalnego. Główne atuty sklepów Intermarché to bogaty asortyment produktów spożywczych, artykułów kosmetycznych, chemicznych oraz przemysłowych, ponadto szeroki wybór wysokiej jakości marek własnych. Sklep wyróżnia się na tle konkurencji poprzez:  
– świeże pieczywo z własnej piekarni, wędliny z własnej wędzarni,
– pełnowartościowe mięso porcjowane przez rzeźnika na miejscu w sklepie,
– codziennie świeże owoce i warzywa, i doskonałe produkty garmażeryjne.

0

ROZMIAR

Ekrany – 22 cale

ILOŚĆ

Ekrany – 537
Supermarkety – 92

ZASIĘG

5,7 mln. kontaktów miesięcznie

}

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Spoty wyświetlają się co 3 minuty

Jak to wygląda?

Pokazujemy, jak ekrany reklamowe w Intermarché wyglądają w praktyce.

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

Dział Finansów

Serwis


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to respond to my question, including submitting an offer if I ask for it.