Zaznacz stronę

Reklama w Uberze i Bolt

Powierzchnia reklamowa

Taxi TV

Podróżując Uberem i Boltem wiele osób korzysta ze smartphonów lub podziwiają widoki za oknem. Wykorzystując fakt, że średni czas przejazdu wynosi 15-20 minut, a pasażernie nie zawsze ma chęć na rozmowę z kierowcą, możemy umilić czas podróży za pomocą interaktywnego tabletu.

Pasażerów interesują lokalne informacje, ale również newsy z Polski
i świata. Pokazując na tabletach wydarzenia, wiadomości, pogodę czy atrakcyjne promocje, jesteśmy w stanie przykuć uwagę oraz skrócić subiektywny czas trwania podróży taksówką.

Tablety dotykowe w Uberze i Bolt

Wykorzystanie tak inteligentnego narzędzia, jakim są tablety dotykowe, stwarza możliwość zastosowania mierzalnej kampanii, która realnie i w pełni zaangażuje pasażera.

Na podstawie kontaktu z podróżującym, nawiązanego podczas jazdy, jesteśmy w stanie poznać  jego preferencje, zbudować z nim faktyczne relacje oraz zmaksymalizować czas, który poświęca na oglądanie spotów. Dzięki zmierzeniu czasu interakcji i śledzeniu aktywności pasażera, możliwe jest wyświetlanie dostosowanych do niego ofert reklamowych.

Pokazując pasażerowi np. ankietę w postaci quizu, możemy w pełni zaangażować go w interakcję z nośnikiem i zapewnić odbiór Państwa przekazu reklamowego.

PRZEJAZDY

50 tys. przejazdów miesięcznie

ZASIĘG

80 tys. pasażerów miesięcznie

CZAS PODRÓŻY

Średni przejazd trwa 17 minut

LOKALIZACJE

Obsługujemy Warszawę i Kraków

Dlaczego to dobry pomysł?

\

Pasażerowie widzą głównie interesujące ich informację, a oferty nie są dla nich uciążliwe. W efekcie odbiór kampanii jest pozytywny

\

Na pasażera nie oddziałują żadne bodźce zewnętrzne i jest w pełni skupiony na wyświetlanych treściach

\

Nie powtarzamy reklam. Każde wyświetlenie oferty oznacza pojawienie się w innym przejeździe

\

Wyświetlamy jedynie wyselekcjonowane oferty reklamowe, które mogą realnie zainteresować pasażera

\

Tablety montowane są we współpracy z partnerami flotowymi Uber oraz Bolt (Taxify). Samochody obsługiwane są w trybie 24/7, co pozwala na obsługę 80tys. pasażerów w ciągu miesiąca z wykorzystaniem 60 tabletów

Co wyświetlamy na ekranach?

p

Informacje

Rozrywka

Ładowanie urządzeń

Oferty

POTENCJALNI REKLAMODAWCY

Poniżej przedstawione są trzy przykłady branż, które w idealny sposób pasują do pasażerów podróżujących Uberem czy Boltem (Taxify).

Sklepy odzieżowe

Osoby młode, dbające o swój wygląd często kupują nowe ubrania.

Elektronika

Docieraj z najnowszymi modelami smartphonów, laptopów, telewizorów do osób, które na co dzień z nich korzystają.

Restauracje

Poruszając się po mieście wiele ludzi może skorzystać z ofert restauracji wyświetlanych na tabletach.

Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

Dział Finansów

Serwis


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to respond to my question, including submitting an offer if I ask for it.