Zaznacz stronę

Usługi graficzne

Tworzymy spoty, które sprzedają

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 10 lat. W tym czasie stworzyliśmy kilka tysięcy spotów dla klientów z różnych branż. Współpracujemy z lokalnymi firmami jak i dużymi brandami.

Jakość

Kładziemy duży nacisk na przekaz, a nie wyłącznie na techniczny aspekt produkcji. Nasz spoty są czytelne i w łatwy sposób wpadają w świadomość klientów.

Sprawdzone rozwiązania

W naszej pracy korzystamy z naszego wypracowanego doświadczenia
i wykorzystujemy schematy, które sprawdziły się
u setek klientów.

Poznaj nasze produkty

Produkcja spotów reklamowych

Zajmujemy się całą produkcją. Doradzamy, proponujemy i prowadzimy Cię przez cały proces, aby dobrać jak najbardziej efektywne rozwiązanie dla Twojej branży. Po Twojej stronie zostaje tylko podesłanie materiałów. Zależy nam, by spot reklamowy trafił z komunikatem do Twojej grupy docelowej. Dlatego kładziemy duży nacisk na przekaz, a nie wyłącznie na techniczny aspekt produkcji.

Produkcja spotów dźwiękowych

Realizujemy spoty reklamowe w formie audio o standardzie czasowym 15s, 30s, 40s zawierające najważniejsze informacje, dotyczące oferowanego produktu, usługi lub marki. Krótki, treściwy komunikat dźwiękowy potrafi doskonale przykuć uwagę słuchacza. Składa się na to odpowiednio dobrana treść, aranżacja muzyczna oraz wyszukane efekty dźwiękowe. Harmonijny splot tych elementów tworzy spot reklamowy, który odnosi wysoką skuteczność. Jeśli nie masz pomysłu na scenariusz spotu, wykonamy go za Ciebie!

Produkcja plansz statycznych

Jest to najprostsza forma reklamy na ekranach reklamowych . Spot zbudowany jest z jednej statycznej planszy, która wyświetla się przez określoną liczbę sekund. Jesteśmy w stanie wykonać projekt pojedynczej planszy niemalże od ręki. 

Plansza produktowa z promocją produktu

Jest to plansza statyczna bądź spot w formie animacji, który pokazuje aktualne promocje oraz produkty dostępne w ofercie. (zdjęcie produktu + cena). Żeby była atrakcyjna dla oka, należy wysłać zdjęcia produktów w jak najwyższej rozdzielczości.

nasze pozostałe usługi

USŁUGACENA
PLANSZE STATYCZNE OKAZJONALNEINDYWIDUALNIE
PRZEFORMATOWANIE GOTOWEGO FILMUINDYWIDUALNIE
DOGRANIE NAPISÓW DO FILMUINDYWIDUALNIE
GRAFIKA 3DINDYWIDUALNIE
MONTAŻ FILMUINDYWIDUALNIE

W sprawie usług graficznych skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lokalmedia sp. z o.o. z siedzibą w Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam.


I consent to the processing of my personal data by Lokalmedia sp. z o.o. with headquarters in Święty Marcin 43, 61-806 Poznań, Poland, in order to respond to my question, including submitting an offer if I ask for it.