fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej we Wrocławiu

We Wrocławiu mieszka około 640 tys. osób. Autobusy w komunikacji miejskiej łącznie przewożą ponad 200 mln pasażerów rocznie. Jest to więc odpowiednie miejsce na reklamę, jeżeli istotnym czynnikiem są duże zasięgi. Dużo mieszkańców miasta porusza się komunikacją miejską na co dzień, chociażby z racji dotarcia na miejsce pracy. Dlatego też reklama na ekranach, oklejanie autobusów czy umieszczenie ogłoszeń w ramkach w środku jest dobrym sposobem, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Łącznie w ciągu roku MPK Wrocław przejeżdża około 35 mln kilometrów, dlatego możemy mieć pewność, że reklama dotrze do większości mieszkańców miasta. W autobusach MPK posiadamy 377 ekranów, w których możemy umieścić Twoją reklamę. Będzie tam wyświetlana co 6 minut na ekranach wielkości 19-22 cali. Według raportu komunikacją miejską we Wrocławiu rocznie porusza się ponad 200 milionów osób.

Nasze propozycje we Wrocławiu

reklama w komunikacji miejskiej oklejanie autobusów

Reklama fullback/halfback we Wrocławiu

Jeżeli poszukujesz ciekawego i skutecznego miejsca dla swojej reklamy w mieście, oklejanie autobusów MPK Wrocław to strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że dzięki niej możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Reklama może zostać umieszczona na całym tyle autobusu bądź tylko jego szybie. Kierowcy dojeżdżający rano do pracy, stojący w korkach z pewnością zauważą reklamę na tyłach autobusów. Zwróci ona również uwagę rowerzystów i pasażerów stojących na przystankach. Dzięki temu osoby, do których docierasz to bardzo zróżnicowana grupa. Reklama na autobusach MPK Wrocław jest obecnie najpopularniejszą formą reklamy w komunikacji miejskiej.

Reklama na ekranach
we Wrocławiu

Reklama na ekranach w MPK we Wrocławiu to idealne miejsce zarówno dla kampanii lokalnych, jak i ogólnokrajowych. W ofercie posiadamy aż 337 ekranów reklamowych. Dzięki takiej reklamie można dotrzeć do wielu osób, w krótkim czasie. Z racji mobilności takiej reklamy i powtarzalności, bo niekiedy korzystamy z komunikacji miejskiej kilka razy dziennie, świetnie utrwala się ona wśród odbiorców. Reklama na ekranach w komunikacji miejskiej we Wrocławiu przykuwa wzrok pasażerów i pomaga dotrzeć do różnych grup wiekowych.

monitor ekran telewizor reklamowy w autobusie komunikacji miejskiej
lokalmedia_reklama_warszawa

Reklama w ramkach i na plakatach reklamowych we Wrocławiu

Chcąc dotrzeć do pasażerów komunikacji miejskiej we Wrocławiu reklama na plakatach i w ramkach jest idealną opcją dla Ciebie i Twojej firmy. Oferuje ona dotarcie do szerokiego grona odbiorców, ponieważ komunikacją miejską poruszają się ludzie w różnym wieku. Zgodnie z informacją zamieszczoną przez MPK Wrocław rocznie korzysta z niej ponad 200 mln osób. Reklama w komunikacji miejskiej we Wrocławiu jest również relatywnie tanią formą reklamy ze względu na niskie koszty związane z eksploatacją nośnika i drukiem plakatów. Liczba tych nośników umieszczonych w autobusach czy tramwajach jest bardzo wysoka, dzięki temu też może wpłynąć na proces utrwalenia się przekazu w głowach odbiorców. 

 

Wrocław w liczbach

0
Autobusów
0 mln
Kontaktów
rocznie
0
Wyświetleń Twojego spotu na godzinę
0
Ekranów

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej we Wrocławiu

Formularz MPK