Kampanie rekrutacyjne

Potrzebujesz wsparcia związanego z promocją działań rekrutacyjnych Twojej firmy? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w reklamowaniu każdego etapu procesu rekrutacyjnego.
Sprawdź ofertę nośników reklamowych i realizuj z nami kampanie rekrutacyjne, dzięki której pozyskasz pracowników do swojej firmy!
reklama rekrutacja

Skuteczna Kampania Rekrutacyjna

Kampanie rekrutacyjne na ekranach w supermarketach najlepiej sprawdzą się przy rekrutacji pracowników produkcyjnych.
Ekrany na uczelniach wyższych zapewnią Ci dotarcie do studentów wybranych kierunków, z pożądanymi umiejętnościami i określonym wykształceniem.
Kampania rekrutacyjna w postaci oklejania paczkomatów pozwoli Ci zwiększyć świadomość wśród potencjalnych pracowników na rynku.
Wsparcie rekrutacji na ekranach w komunikacji miejskiej lub na citylightach to gwarancja dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Polecają nas

Lokalmedia cechuje dbałość o klienta,  elastyczność na wielu polach, szybkie reagowanie na zmiany i potrzeby klienta. Dzięki temu działania reklamowe przebiegają dobrze i bez żadnych zarzutów. Mogę zdecydowanie polecić współpracę z Lokalmedia.
Emilia Rystwej-Sielska
          HR Specialist 
Toyota Manufacturing
W okresie emisji reklamy odnotowaliśmy wiele zgłoszeń w sprawie pracy, dzięki
umieszczeniu ogłoszenia na ekranach, zatrudniliśmy 7 osób, które spełniły nasze oczekiwania. Duża skuteczność w docieraniu do konkretnej grupy docelowej pozytywnie wpłynęła na rezultaty naszych kampanii.
Andrzej Złotnicki
Prezes Zarządu Orion
Praca z firmą Lokalmedia przebiega bez żadnych problemów, dodatkowo pracownicy wykazują się dużą
dbałością o klienta. Kampania przyniosła spodziewany efekt i wielu kandydatów chętnych do podjęcia pracy.
Rafał Mróz
Project Manager Adecco

Przykładowe realizacje kampanii rekrutacyjnych

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt kampanii rekrutacyjnych. Nasi klienci najchętniej korzystają z nośników w komunikacji miejskiej, w supermarketach i paczkomatach. Przedstawiamy przykładowe kampanie rekrutacyjne.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Dla HR
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks