Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w przychodniach

reklama w przychodniach

01.

Codziennie placówki medyczne odwiedza dziesiątki tysięcy osób. Przez częste, długie kolejki wizyty nie są krótkie, ponieważ trwają od kilkunastu minut do kilku godzin w skrajnych przypadkach. W tym czasie osoby czekające na swoją kolej nie mają za bardzo co ze sobą zrobić. Reklama w przychodni wyposaży ich w tym czasie w wiedzę o reklamowanym produkcie bądź usłudze medycznej. 

02.

Dzięki zamontowanym ekranom reklamowym digital signage jesteśmy w stanie skrócić subiektywny czas oczekiwania pacjenta, a dodatkowo zaciekawić go Państwa treścią reklamową, którą jest w stanie zobaczyć kilka razy podczas jednej wizyty w placówce medycznej. A co najważniejsze reklama w przychodniach trafia do bardzo konkretnego skonkretyzowanego klienta, dlatego jest taka skuteczna.

03.

Nośniki znajdują w starannie wyselekcjonowanych miejscach takich jak: rejestracje, poczekalnie, ciągi komunikacyjne. Dzięki czemu Twoja reklama w przychodniach będzie miała wielu odbiorców, a Twoje produkty czy usługi staną się wśród nich o wiele bardziej popularne. W efekcie kampania reklamowa w przychodniach  i placówkach medycznych odniesie sukces.

Reklama w przychodniach w liczbach

155

Lokalizacji

6

Wyświetleń Twojego spotu na godzinę

367

Ekranów

2.5 mln

Kontaktów z reklamą miesięcznie

Zrealizuj z nami kampanię w placówkach medycznych!

Wypełnij formularz — skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Reklama w przychodniach
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks