Reklama w biurowcach

Reklamuj się w biurowcach w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku wykorzystując możliwości reklamowe biurowców Warsaw Spire, biurowców Adgar oraz wielu innych biurowcach.

Reklama w biurowcach umożliwia bezpośrednie dotarcie do decydentów biznesowych, menedżerów oraz pracowników, którzy mogą być zainteresowani produktami i usługami reklamującej się firmy.  
reklama_ w_biurowcach_

Dlaczego reklama w biurowcach?

Konkretna grupa docelowa

Biurowce są siedzibami firm i profesjonalistów z różnych branż. Reklama w biurowcach umożliwia bezpośrednie dotarcie do decydentów biznesowych, menedżerów oraz pracowników.

Wiarygodność i prestiż

Reklama w prestiżowych biurowcach może podnieść postrzeganą wartość marki, dodając jej wiarygodności i prestiżu w oczach potencjalnych klientów. Skutecznie poprawia świadomość marki w biznesowym otoczeniu.

Wysoka widoczność

Biurowce są miejscami o dużym natężeniu ruchu pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Umieszczając reklamę w takim miejscu, masz pewność, że zostanie ona zauważona przez wiele osób.

Reklama w biurowcach w liczbach

6

Miast

39

Biurowców

600

tys. odbiorców miesięcznie

reklama biurowce

Reklama w biurowcach

Lokalizacje ekranów w biurowcach zostały starannie wybrane, aby zapewnić maksymalną widoczność. Ekrany w biurowcach umiejscowione są w strategicznych punktach biurowców, takich jak hole, okolice wind, przedsionki, główne korytarze, gdzie każdego dnia przebywają pracownicy biur. To idealne miejsca, aby zaprezentować markę i możliwości z nią związane. Jest to świetny sposób na dotarcie do klienta premium o ponad przeciętnych dochodach.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę reklamy w biurowcach. Dowiesz się również więcej o tym, jak możemy pomóc w promocji Twojej firmy wykorzystując nie tylko reklamę w biurowcach, ale także inne nośniki reklamy zewnętrzej.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w biurowcach
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks