Reklama na lotniskach

Rozwiń skrzydła swojego biznesu dzięki reklamie na lotniskach. Lotniska są miejscami o dużym natężeniu ruchu, przez które każdego dnia przewija się tysiące pasażerów. Reklama na lotnisku daje możliwość dotarcia do szerokiej i zróżnicowanej publiczności, w tym do turystów, osób w delegacjach, rodzin, osobach o wyższych dochodach.

Oferujemy reklamę na lotniskach w największych polskich portach lotniczych : Warszawa (Okęcie i Modlin), Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Poznań, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin.

Dlaczego reklama na lotnisku?

Szerokie dotarcie

W 2022 roku w polskich portach lotniczych obsłużono prawie 41 mln pasażerów, a liczba ta stale rośnie.

Wiarygodność

Obecność na lotniskach, może pomóc w ugruntowaniu pozycji marki, podniesienia wiarygodności oraz prestiżu.

Długotrwała ekspozycja

Czas spędzany na lotniskach często obejmuje długie okresy oczekiwania, co zwiększa szanse na zauważenie i zapamiętanie reklamy.

Co możemy Ci zaoferować?

reklama na lotniskach

Dobór nośników reklamowych

Pomożemy Ci w doborze najbardziej efektywnych miejsc reklamowych na lotniskach, czasu emisji dopasowanego do Twojego biznesu oraz grupy docelowej.

Tworzenie treści

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny spot reklamowy bądź przekażemy Ci wszystkie informacje w celu przygotowania najlepszego spotu.

Kompleksowa Obsługa

Zajmujemy się reklamą kompleksowo. Po naszej stronie jest organizacja reklamy oraz kontakt z lotniskami. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.

Reklama na lotniskach w liczbach

12

lotnisk

400

ekranów reklamowych

40 mln 

odbiorców reklamy rocznie

reklama na lotniskach

Reklama na lotniskach

Lotniska oferują różnorodne możliwości reklamowe:

• Reklama na ekranach LED/LCD
• Citylighty
• Billboardy

Rozmieszczenie ich zarówno w strefie ogólnodostępnej, jak i w halach odlotów i przylotów powoduję, że reklama dociera nie tylko do podróżujących, ale także osób im towarzyszących.

Lotniska to nowoczesne, dobrze utrzymane przestrzenie, co może pozytywnie wpłynąć na odbiór reklamy na lotniskach i postrzeganie marki.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama na lotnisku
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks