Reklama w radiu

Radio to medium, które wciąż cieszy się wielką popularnością. Reklama w radiu może dotrzeć do ludzi w drodze do pracy, podczas porannego joggingu, czy w domowym zaciszu.

Radio oferuje możliwość precyzyjnego targetowania. Chcesz dotrzeć do młodych rodziców, miłośników sportu, czy biznesmenów? W całej Polsce czy na konkretnym terenie? Wybór odpowiedniej stacji radiowej pozwoli Ci skierować przekaz dokładnie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci bądź przyszli pracownicy.
reklama w radiu

Dlaczego reklama w radiu?

Szerokie dotarcie

Radio nie ogranicza się do jednej grupy wiekowej czy społecznej. Różnorodne stacje radiowe przyciągają różne grupy demograficzne, co umożliwia firmom docieranie do szerokiego spektrum potencjalnych klientów.

Wiarygodność

Słuchacze często budują relacje z ulubionymi stacjami lub prezenterami, co może przekładać się na większe zaufanie do reklamowanych produktów czy usług.

Częstotliwość emisji

Reklamy radiowe mogą być emitowane często i regularnie, co zwiększa prawdopodobieństwo, że przekaz zostanie usłyszany przez szeroką publiczność.

Co możemy Ci zaoferować?

reklama radio

Dobór stacji

Pomożemy Ci w doborze najbardziej efektywnych stacji radiowych oraz czasu emisji dopasowanych do Twojego biznesu oraz grupy docelowej.

Tworzenie treści

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny spot radiowy czytany przez doświadczonego lektora, który przyciągnie uwagę odbiorców.

Kompleksowa Obsługa

Zajmujemy się reklamą kompleksowo. Po naszej stronie jest organizacja reklamy oraz kontakt ze stacjami. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie i raportujemy statystyki.

Reklama w radiu w liczbach

200

Stacji radiowych lokalnych i ogólnokrajowych

65,4%

Polaków słucha radia codziennie

19 mln 

odbiorców codziennie

radio reklama

Reklama radiowa

Radio jest dostępne prawie wszędzie - w domach, samochodach, miejscach pracy, przez internet, a nawet na telefonach komórkowych. Ta wszechobecność oznacza, że reklama radiowa może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

W roku 2022 każdego dnia radia słuchało średnio 19,5 mln Polaków, a w ciągu tygodnia – blisko 26 mln (w populacji 15-75 lat, liczącej 29,9 mln). Jest to aktywność, któremu poświęcamy sporo czasu. Słuchamy radia i spędzamy z nim codziennie średnio 4 godz. i 14 min. Sprawia to, że reklama radiowa jest bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym. Zapraszamy do kontaktu i wycenę w reklamy w radiu.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Radiu
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks