Reklama w autobusach i tramwajach Poznań

Reklama w autobusach i tramwajach w Poznaniu – nowoczesna reklama w przestrzeni miejskiej, która sprawi, że Twoja marka zostanie rozpoznawalna.

Atrakcyjna forma promocji, która dociera do odbiorcy w chwilach, kiedy jest w stanie poświęcić jej swoją uwagę z ciekawości i braku innych zajęć podczas nieuniknionych, często długich dojazdów komunikacją bądź podczas oczekiwania w korku lub na światłach.

W naszej ofercie dostępnych jest łącznie 168 autobusów i 93 tramwaje. Możesz umieścić reklamę na autobusach bądź tramwajach albo na monitorach wewnątrz pojazdów.
Reklama w autobusach w Poznaniu

Reklama w komunikacji miejskiej w Poznaniu

Reklama w komunikacji miejskiej

Oklejanie

reklama na monitorach reklamowych

Ekrany w autobusach i tramwajach

Reklama w ramkach

Reklama w poznańskich autobusach w liczbach

529

Autobusów

274

Tramwajów

603 tys.

Kontaktów dziennie

558

Ekranów

reklama na autobusach Poznań

Reklama na autobusach w Poznaniu

Reklama na autobusach w Poznaniu to możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów

Umieść swoją grafikę reklamową na autobusie i zwiększ zainteresowanie swoją działalnością, dzięki ciekawej reklamie. Poruszający się w różnych dniach na innych trasach autobus dotrze do dziesiątek tysięcy mieszkańców Poznania każdego dnia. A razem z nim Twoja reklama na autobusie.

Reklama w autobusach i tramwajach w Poznaniu – Ekrany LCD

Reklama w komunikacji miejskiej dociera do odbiorcy w chwilach, kiedy jest w stanie poświęcić jej swoją uwagę z ciekawości i braku innych zajęć podczas nieuniknionych, często długich dojazdów komunikacją bądź podczas oczekiwania w korku lub na światłach.

Monitory reklamowe w komunikacji umieszczane są w najbardziej widocznych miejscach, które mają zapewnić jak najwyższą oglądalność, wyświetlanych na nich treści. Umieść swoją reklamę w autobusach i zwiększ zainteresowanie swoją firmą.

W naszej ofercie posiadamy 558 ekranów reklamowych w autobusach i tramwajach.
reklama autobusy Poznań
Reklama w tramwajach Poznań

Reklama w ramkach w Poznaniu

Popularna forma ze względu na łatwość umieszczenia jej w pojazdach i niskie koszty eksploatacji.

Plusem takiej formy reklamy w komunikacji miejskiej w Poznaniu jest szybkość jej wdrożenia.

W pojazdach znajdują się ramki A3, A4, 32 cm x 37 cm i 90 cm x 30 cm. W zależności od ramki plakat może być ustawiony w pionie bądź w poziomie.

Reklama na tramwaju w Poznaniu

Reklama na tramwajach w Poznaniu to jedna z najskuteczniejszych reklam, jakie są dostępne w tym mieście. Każdego dnia docierasz do tysięcy Poznaniaków, którzy przemieszczają się po mieście. 

Niezależnie czy prowadzą samochód, idą pieszo czy rowerem. Tramwaju nie da się przeoczyć, dzięki czemu reklama dociera do ogromnej widowni. Oklej tramwaj i ciesz się nowymi klientami.
reklama na tramwaju poznań

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w komunikacji miejskiej Poznań
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks