fbpx

Reklama w komunikacji miejskiej w Poznaniu

Reklama w komunikacji miejskiej w Poznaniu przyciąga swoją różnorodnością. W ofercie posiadamy nie tylko reklamę na ekranach, ale także oklejanie tyłów autobusów, jak i ramki i plakaty, w których reklama może zostać umieszczona wewnątrz pojazdów. MPK Poznań dziennie przewozi około 603 tys. pasażerów. Patrząc na to, że w Poznaniu mieszka około 557 tys. osób, można rzec, że autobusy i tramwaje w Poznaniu dziennie przewożą całe miasto! Jeżeli Twoja firma chce osiągnąć jeszcze większe zasięgi kampanii reklamowej, w naszej ofercie można znaleźć również możliwość umieszczenia reklamy na ekranach w okolicznych miejscowościach. Reklamę w autobusie można umieścić między innymi w pojazdach poruszających się na terenach miejscowości Czerwonak, Kleszczewo, Luboń, Środa Wielkopolska i Tarnowo Podgórne.

Nasze propozycje w Poznaniu

Reklama fullback/halfback w Poznaniu

Oklejanie tyłów autobusów zyskuje coraz większą popularność ze względu na niskie koszty związane z procesem prostoty oklejania powierzchni. Istnieje tu możliwość oklejenia całego tyłu autobusu lub tylko tylnej szyby. Reklama na autobusach w Poznaniu to również bardzo dobry pomysł, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów. Podczas poruszania się po mieście uczestnicy ruchu drogowego kilka razy dziennie mogą mieć styczność z reklamą umieszczoną na autobusach MPK w Poznaniu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla lokalnych, jak i również ogólnopolskich kampanii. Reklama na autobusach w Poznaniu sprawdzi się zatem dla firm z różnorodnych sektorów.

Ekrany w autobusach i tramwajach
w Poznaniu

Reklama na ekranach to idealna opcja, jeśli chcemy przyciągnąć wzrok znudzonych pasażerów. W naszej ofercie posiadamy 168 autobusów i 93 tramwaje, które łącznie mogą pokazywać reklamę na 558 ekranach. Reklama na ekranach komunikacji miejskiej w Poznaniu to świetna opcja, by dotrzeć do bardzo dużej liczby osób. Posiadamy również możliwość skorzystania z ekranów w komunikacji podmiejskiej, co z pewnością może przyczynić się do poszerzenia grona odbiorców.reklama w tramwajach Szczecin
lokalmedia_reklama_warszawa

Reklama w ramkach i na plakatach reklamowych w Poznaniu

Umieszczenie reklamy Twojej firmy, produktów bądź świadczonych usług w ramkach i na plakatach reklamowych w MPK Poznań to odpowiednia opcja, jeżeli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców przy niskich kosztach. Z raportu wydanego przez MPK Poznań wynika, że dziennie ich autobusami porusza się około 603 tysiące osób. Reklamę w komunikacji miejskiej w Poznaniu w ramkach i plakatach można umieścić w kilku formach. W pojazdach znajdują się ramki A3, A4, 32x37cm i 90x30cm. W zależności od ramki, plakat może być ustawiony w pionie bądź w poziomie. Reklama w ramkach i na plakatach znajdujących się w autobusach MPK jest również idealnym wyjściem ze względu na niskie koszty druku i eksploatacji nośnika.
Poznań w liczbach

0
Autobusów
0
Kontaktów
dziennie
0
Tramwaje
0
Ekranów

Wypróbuj reklamę w komunikacji miejskiej w Poznaniu

Formularz MPK