Reklama na lotnisku Warszawa Modlin

Skorzystaj z okazji, aby zaprezentować swoje produkty i usługi w miejscu, gdzie podróżni spędzają czas oczekując na loty, co gwarantuje długotrwałą ekspozycję i uwagę potencjalnych klientów.

Możesz wykorzystać reklamy na ekranach umieszczonych w halach, citylighty albo billboardy.

Oferujemy kompleksową obsługę kampanii reklamowej od spotu, montażu i ekspozycję reklamy na lotnisku Warszawa Modlin.
reklama lotnisko Warszawa Modlin

Dlaczego reklama na lotnisku Warszawa Modlin?

Szerokie dotarcie reklamowe

W 2022 roku lotnisko  Warszawa Modlin obsłużyło ponad 3 miliony pasażerów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Liczba ta stale wzrasta.

Wiarygodność

Reklama na lotniskach może przyczynić się do umocnienia pozycji marki na rynku, a także zwiększenia jej wiarygodności i prestiżu.

Długotrwała ekspozycja

Podczas przebywania na lotnisku Warszawa Modlin pasażerowie doświadczają długiego czasu oczekiwania, co przekłada się na większą możliwość utrwalenia w pamięci prezentowanych reklam.
reklama na lotnisku Modlin

Reklama na lotnisku Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa - Modlin oferuję różnorodne możliwości reklamowe na terenie lotniska:

• Monitory reklamowe 
• Citylighty
• Bilboardy

Na Lotnisku Warszawa Modlin, przestrzenie reklamowe są rozmieszczone zarówno w obszarach dostępnych dla wszystkich, jak i w terminalach odlotów oraz przylotów. Dzięki temu, reklama  skutecznie dotyka nie tylko osób podróżujących, ale również tych, którzy przyjeżdżają na lotnisko, aby powitać lub pożegnać podróżnych.

Wybierając reklamę na Lotnisku Warszawa-Modlin, inwestujesz nie tylko w rozpoznawalność swojej marki, ale również w możliwość dotarcia do szerokiej i różnorodnej grupy konsumentów. Wspieramy Cię w tworzeniu skutecznych kampanii, które przemówią do Twojej grupy docelowej i pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Lotnisko Modlin
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks