Reklama na lotnisku Katowice Pyrzowice

Reklamuj swoją markę na Lotnisku Katowice-Pyrzowice, jednym z najbardziej dynamicznych portów lotniczych w Polsce. Z imponującą liczbą ponad 4 milionów pasażerów rocznie, Lotnisko Katowice-Pyrzowice stanowi idealne miejsce do dotarcia reklamą do szerokiego spektrum grup docelowych, od podróżnych biznesowych i międzynarodowych turystów, po lokalne rodziny i młodych podróżników.

Z nami masz gwarancję kompleksowej obsługi reklamy na lotnisku w Katowicach od produkcji graficznej, ekspozycji, montażu, demontażu reklamy.
Reklama lotnisko katowice

Dlaczego reklama na lotnisku Katowice Pyrzowice?

Szerokie dotarcie

Z lotniska w Katowicach w 2022 skorzystało 4,5 mln osób co gwarantuję szerokiego dotarcie zarówno do lokalnych mieszkańców oraz zagranicznych gości.

Wiarygodność i Prestiż

Reklama na lotnisku w Katowicach to nie tylko wzrost świadomość marki, ale także wzrost jej prestiżu i wiarygodności w oczach odbiorców

Długotrwała ekspozycja

Loty z lotniska w Katowicach to długotrwałe oczekiwanie dzięki czemu odbiorcy reklamy na lotnisku Pyrzowice zapoznają się z nią wielokrotnie 
reklama lotnisko katowice pyrzowice

Reklama na lotnisku Katowice Pyrzowice

Lotniska oferują różnorodne możliwości reklamowe:

• Ekrany reklamowe
• Citylighty oraz digital citylighty
• Billboardy
• Telebimy Led 
• Oklejanie drzwi oraz szyb

Nośniki reklamowe na lotnisku Katowice Pyrzowice rozmieszczone są zarówno w strefach ogólnodostępnych, ale także w poczekalniach po odprawie, dzięki czemu skutecznie docierają do odbiorców.

Wykorzystaj wyjątkową okazję, aby zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki dzięki reklamie na Lotnisku Katowice-Pyrzowice. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach reklamowych i rozpocznij swoją podróż do sukcesu marketingowego już dziś! 


Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama na lotnisku Katowice
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks