Reklama na lotnisku w Lublinie

Odkryj potencjał reklamy na Lotnisku Lublin – bramie do wschodniej Polski! W 2022 roku, to rozwijające się lotnisko obsłużyło około pół miliona pasażerów, oferując Twojej marce doskonałą okazję do dotarcia do różnorodnej publiczności: mieszkańców regionu, jak i międzynarodowych podróżnych przybywających do Lublina.

Proponujemy kompleksową obsługę reklamy na lotnisku w Lublinie od produkcji graficznej, ekspozycji, montażu, demontażu reklamy.
reklama Lublin lotnisko

Dlaczego reklama na lotnisku w Lublinie?

Szerokie dotarcie

Lotnisko w Lublinie obsłużyło ponad 500 tys. osób, do których dotrze reklama na lotnisku w Lublinie. Są to zarówno lokalni mieszkańcy, jak i międzynarodowi goście.

Wiarygodność

Obecność Twojej reklamy na lotnisku w Lublinie to skuteczny sposób na wzmocnienie rozpoznawalności Twojej marki na lokalnym i międzynarodowym rynku.

Długotrwała ekspozycja

Lotnisko w Lublinie to miejsce, gdzie pasażerowie spędzają znaczną ilość czasu, co zwiększa szansę na długotrwałe zetknięcie reklamą i skuteczne zapadnięcie w pamięć.
reklama lotnisko lublin

Reklama na lotnisku w Lublinie

Reklama na lotnisku w Lublinie to różnorodne nośniki reklamowe:

• Ekrany reklamowe
• Billboardy
• Oklejanie drzwi oraz szyb

Wymienione powyżej nośniki reklamowe na lotnisku w Lublinie będą prezentować reklamę w strefie ogólnodostępnych, jak i w miejscach dostępnych już po odprawie.

Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy, by poprawić widoczność swojej marki poprzez reklamę na lotnisku Lublin. Zapraszamy do kontaktu by poznać możliwości reklamowe i rozpocząć efektywną ścieżkę marketingową. Reklama na lotniskach w całej Polsce czeka.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama na lotnisku Lublin
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks