Reklama na lotnisku Gdańsk

Zachęcamy do poznania możliwości reklamowych, jakie oferuje Twojej marce Lotnisko w Gdańsku – idealne miejsce do rozwinięcia skrzydeł Twojej reklamy! Skorzystaj z nośników reklamowych, by przemówić do obszernej i różnorodnej grupy odbiorców, od lokalnych mieszkańców po międzynarodowych podróżnych.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamy na lotnisku w Gdańsku: ekspozycja reklamy, montaż, demontaż, produkcja graficzna.

reklama lotnisko Gdańsk

Korzyści z reklamy na lotnisku w Gdańsku

Szerokie dotarcie

Lotnisko w Gdańsku obsługuje co rocznie około 5 mln osób, dzięki czemu reklama na lotnisku dociera do wielu odbiorców, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami.

Konkretna grupa docelowa i  Wiarygodność

Reklama na lotnisku Gdańsk przyczyni się do wzmocnienia pozycji danej marki na rynku, zwiększania jej renomy i podniesienia świadomości marki. Jest to również możliwość dotarcia do konkretnych grup.

Długotrwała ekspozycja

Osoby korzystające z lotniska w Gdańsku często długo oczekują na swój lot, co zwiększa szanse na zauważenie i zapamiętanie reklamy oraz  możliwość wielokrotnego zapoznania się z jej treścią.
reklama lotnisko Gdańsk

Reklama na lotnisku w Gdańsku

Reklama na lotnisku w Gdańsku jest dostępna w następujących konfiguracjach

• Ekrany reklamowe w strefach ogólnodostępnych oraz po odprawie obok rozkładów lotów (na zdjęciu)
• Backlighty, 
• Reklamowe trójkąty (na zdjęciu)

Reklama na lotnisku, dzięki umieszczeniu zarówno w strefach ogólnodostępnych, jak i przeznaczonych tylko dla pasażerów skutecznie dociera do milionów odbiorców każdego roku. Zachęcamy do kontaktu oraz uzyskania wyceny reklamy na lotniskach.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Lotnisko Gdańsk
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks