Reklama na lotnisku Kraków Balice

Zaprezentuj swoją markę na Lotnisku Kraków-Balice – jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce! W 2022 roku, to lotnisko obsłużyło ponad 8 milionów pasażerów, stanowiąc doskonałą platformę do promowania Twojej firmy przed zróżnicowaną i międzynarodową publicznością.

Oferujemy kompleksową obsługę reklamy na lotniskach od projektu, produkcji graficznej, ekspozycji, montażu, demontażu.
reklama lotnisko krakow balice

Dlaczego reklama na lotnisku Kraków - Balice?

Szerokie dotarcie reklamowe

W roku 2022, Lotnisko Kraków-Balice przywitało ponad 8 milionów podróżnych z Polski i całego świata, co potwierdza jego status jako jednego z wiodących portów lotniczych w kraju.

Wiarygodność

Reklama na lotniskach i obecność Twojej marki na międzynarodowym lotnisku podnosi jej prestiż i wiarygodność, co jest kluczowe w budowaniu silnego wizerunku

Długotrwała ekspozycja

Dzięki długim okresom oczekiwania na lotnisku Kraków Balice, reklama będzie miała szansę na dłuższe zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów.
reklama lotnisko Kraków Balice

Reklama na lotnisku Kraków Balice

Reklama na lotnisku w Krakowie może być wyświetlana na 82 ekranach reklamowych:

• w strefach ogólnodostępnych
• nad stanowiskami check-in
• w poczekalniach
• hali odbioru bagażu

Dzięki różnorodności miejsc oraz wielości ekranów w których występują ekrany reklama na lotnisku Kraków-Balice skutecznie zapada w pamięć, dzięki wielokrotnemu pojawieniu 

Skorzystaj z okazji, aby wyróżnić swoją markę na arenie międzynarodowej. Zainwestuj w reklamę na Lotnisku Chopina i pozwól, aby Twoja firma wzbiła się na nowe wysokości w świecie biznesu. Dowiedz się więcej o naszych dostosowanych do potrzeb rozwiązaniach reklamowych już dziś!

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama na lotnisku Kraków Balice
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks