Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama SKM Trójmiasto

Szybka Kolej Miejska w Trójmieście każdego dnia obsługuje tysiące pasażerów. W 2021 było to 40 mln pasażerów. Są to osoby podróżujące do pracy, do szkoły czy na różnego typu wydarzenia towarzyskie, kulturalne czy biznesowe.
To wszystko sprawia, że reklama w pociągach SKM Trójmiasto trafia do bardzo zróżnicowanego grona odbiorców, a dzięki reklamie w ramkach w pociągach, na dworcach i stacjach z całą pewnością zapadniesz im w pamięć!
Ramki są umieszczone w miejscach o wysokiej widoczności, dzięki czemu z ich treścią zapozna się wiele osób. Jest to skuteczny sposób promowania zarówno w kampaniach zorientowanych na Trójmiasto, jak i Pomorze.
reklama skm

Reklama w SKM Trójmiasto w liczbach

7

Linii

120 tys.

odbiorców codziennie

50

pociągów wyposażonych w ramki reklamowe

15

stacji do wyboru

reklama skm trojmiasto

Reklama w SKM Trójmiasto - Ramki w pociągach

Reklama w pociągach SKM Trójmiasto przewożą pasażerów pomiędzy najważniejszymi miastami Pomorza : Gdańskiem, Gdynią, Sopotem, Lęborkiem, Kościerzyną, Kartuzami, Rumią oraz wieloma innymi miejscowościami, w których mieszkają pasażerowie, dzięki czemu gwarantują dotarcie do ogromnej liczby odbiorców reklamy

Reklama SKM Trójmiasto – Gabloty na dworcach 

Reklamuj się w gablotach obok rozkładów jazdy. Jest to skuteczna metoda promocja z uwagi na wiele osób, które przechodzi obok rozkładów jazdy i zatrzymuję się w pobliżu by sprawdzić aktualną rozpiskę pociągów skm trójmiasto. Docieraj reklamą do wielu osób w czasie, kiedy mają one chwilę czekając na swój pociąg.

reklama w skm trojmiasto

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w SKM Trójmiasto
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks