Reklama w
autobusach Kielce

Reklama w stolicy województwa świętokrzyskiego, to strzał w dziesiątkę, jeżeli zależy Ci na dużym zasięgu i poszerzeniu grona potencjalnych odbiorców. Kielce to miasto, w którym mieszka około 195 tysięcy mieszkańców. Według zamieszczonego raportu z komunikacji miejskiej w Kielcach korzysta rocznie około 35 milionów pasażerów.

Reklama na autobusach w Kielcach jest więc świetnym nośnikiem, który dociera do bardzo dużej liczby odbiorców. W naszej ofercie możemy zaoferować oklejanie tyłu autobusuReklama na autobusach komunikacji miejskiej w Kielcach z pewnością wpłynie na poszerzenie zasięgu firmy, produktu, lub usługi, którą można na niej zareklamować.
oklejenie autobusu Kielce

Reklama na autobusach w Kielcach w liczbach

35 mln

Pasażerów rocznie

195 tys.

Mieszkańców

Reklama na autobusach Kielce

Reklama na autobusach Kielce

W ofercie naszej firmy znajduje się możliwość reklamy fullback na autobusach. Oznacza to oklejanie reklamą Twojej firmy całego tyłu autobusu. Istnieje wybór między autobusem krótkim a przegubowym. Jest to bardzo dobry sposób, by zwrócić uwagę na kampanię reklamową firmy w tak dużym mieście jak Kielce. Dzięki mobilności reklamy w MPK Kielce trafia ona do bardzo dużej liczby mieszkańców. Nie tylko pasażerów komunikacji miejskiej, ale także pieszych, rowerzystów i przede wszystkim kierowców, którzy mijają na swojej trasie oklejone autobusy.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Kielce
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks