Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w
autobusach Radom

Jeżeli chcesz zapaść w pamięć odbiorcom z województwa mazowieckiego, dobrym pomysłem na to, jest reklama na autobusach w Radomiu. Rocznie ich komunikacją miejską porusza się około 30 milionów pasażerów.

W naszej ofercie proponujemy dwa typy oklejenia pojazdu – fullback i halfback. Reklama w komunikacji miejskiej w Radomiu jest bardzo dobrym wyjściem gdy zależy Ci na promowaniu Twojej firmy, marki, produktu, usługi czy nawet wydarzenia. Z pewnością dotrze do odpowiedniej liczby potencjalnych kontrahentów
reklama na autobusach radom

Reklama w autobusach w Radomiu w liczbach

30 mln

Pasażerów rocznie

210 tys.

Mieszkańców

reklama na autobusach radom

Reklama na autobusach Radom

W naszej ofercie występują dwa rodzaje oklejania tyłu autobusu jeżeli chodzi o reklamę w komunikacji miejskiej w Radomiu. Jednym z nich jest oklejenie metodą fullback, oznacza to oklejanie reklamą Twojej firmy całego tyłu autobusu. Dostępna jest również metoda halfback, co w tym przypadku oznacza oklejenie jedynie tylnej szyby autobusu. Ten typ reklamy w MPK Radom dociera idealnie zarówno do pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej, jak i również do wszystkich innych uczestników ruchu drogowego – pieszych, rowerzystów i kierowców. Reklama na autobusach w Radomiu sprawi, że Twoja firma ma możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w autobusach Radom
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks