Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w Galerii handlowej Ferio w Legnicy

Reklamuj się w Galerii handlowej Ferio w Legnicy i skutecznie promuj swoją działalność wśród mieszkańców Legnicy oraz okolic, którzy odwiedzają centrum handlowe. Do dyspozycji mamy kilka możliwości reklamowych: banery reklamowe, telebim, oklejenia reklamowe na fasadzie centrum oraz wewnątrz centrum handlowego Ferio. 

Reklama w centrum handlowym w Legnicy może być bardzo skutecznym sposobem promocji Twojej marki, produktu lub usługi.
Reklama Legnica galeria handlowa Ferio

Banery reklamowe

Dookoła centrum są podświetlone banery reklamowe, które możesz wykorzystać by promować swoją działalność. Jest to skuteczna metoda promocji docierająca zarówno do odwiedzających centrum handlowego, ale także osoby będą w pobliżu. Dzięki podświetleniu jest to reklama skuteczna zarówno dniem, jak i nocą.

reklama w legnicy galeria handlowa ferio
reklama ferio legnica galeria handlowa

Reklama na fasadzie centrum

Wykorzystaj powierzchnie reklamowe przy wejściu do centrum. Drzwi wejściowe oraz okna to najbardziej rzucające się przestrzenie w oczy zarówno dla wchodzących do centrum handlowego w Legnicy, jak i przechodniów. W efekcie docierasz każdego dnia do setek mieszkańców Legnicy oraz okolicy.

Oklejenia reklamowe

Wykorzystaj przestrzenie wewnątrz centrum do oklejenia swoją reklamą. Mogą to być gabloty niewykorzystanych lokali, okna czy podłogi, dzięki którym wykorzystasz powierzchnie reklamowe w galerii handlowej Ferio w Legnicy by promować swoją firmę i zwiększać świadomość marki wśród mieszkańców Legnicy.

reklama galerie ferio legnica
reklama legnica centrum handlowe ferio

Reklama na telebimie

Telebim jest umieszczony  znajduje się przy głównym wejściu do Centrum Handlowego Ferio w Legnicy. Ekran skierowany jest na skrzyżowanie ulic Piastowskiej i Chojnowskiej. Skrzyżowanie należy do małej obwodnicy – wokół ścisłego centrum miasta, dzięki czemu dociera do bardzo wielu mieszkańców Legnicy będących w pobliżu.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama Galeria Handlowa Ferio Legnica
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks