Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w galerii handlowej Turawa Park w Opolu

Prowadzisz firmę w Opolu bądź okolicach? Poszukujesz skutecznej reklamy by dotrzeć do nowych klientów? Chcesz zwiększyć świadomość swojej marki? Wszystkie te cele możesz osiągnąć dzięki reklamie w Galerii Handlowej Turawa Park . Skorzystaj z możliwości, jakie oferuję galeria Turawa Park: Reklama na plakatach, ekranach, billboardach, okleiny reklamowe czy reklama w radiu centrum handlowego

reklama galeria handlowa turawa park

Możliwości reklamowe w Galerii Handlowej Turawa Park

Reklama na billboardzie

Tuż obok centrum znajduję się dwustronny billboard na którym możesz umieścić swoją reklamę. Duża powierzchnia reklama zapewnia widoczność nawet z dużych odległości oraz dotarcie do odwiedzających centrum handlowe Turawa Park. Z treścią reklamy zapoznają się także osoby przejeżdżające przez pobliską drogę.

reklama opole turawa park galeria handlowa billboard
reklama galeria turawa opole na ekranach

Reklama na ekranach reklamowych

W strefie gastronomicznej rozmieszczone są ekrany reklamowe na których możesz wyświetlać swoją reklamę. Zaprezentuj ciekawy spot video albo planszę statyczną i przykuj uwagę klientów centrum handlowego Turawa Park. Przerwa na lunch może być świetną okazją do zaprezentowania swojej oferty i zwiększenia świadomości swojej marki wśród mieszkańców Opola i okolic.

Reklama w postaci oklejeń reklamowych w centrum handlowych Turawa park

Użyj przestrzeni galerii handlowej Turawa Park by zaprezentować swoją ofertę i pokazać się szerszemu gronu odbiorców w Opolu. Do oklejenia dostępne są drzwi wejściowe, podłogi i wiele innych miejsc w centrum, które czekają na Twoją reklamę. Zaprezentuj w ciekawy sposób swoją działalność i przyciągnij do siebie nowych klientów.

reklama turawa park
reklama centrum handlowe Opole

Reklama na plakatach

W całym centrum umieszczone są standy oraz ramki na ścianach w których możesz umieścić swoją reklamę. Ulokowane są w strategicznych miejscach, w których wzbudzają największe zainteresowanie i przyciągają wzrok. W efekcie niewielkim nakładem finansowym osiągasz dużą rozpoznawalność wśród odwiedzających centrum handlowe Turawa Park w Opolu.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Galeria handlowa Turawa park
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks