fbpx

Reklama w PKP Intercity

PKP Intercity reklama to gwarancja dotarcia do atrakcyjnej grupy docelowej. W naszej ofercie przygotowaliśmy do wyboru reklamę w Express Intercity Premium (EIP), czyli najbardziej komfortowej klasa pociągów. Nasza oferta obejmuje również reklamę w InterCity (IC) Flirt3 i PesaDART. Ekrany reklamowe są tam umieszczone w korytarzach, jak i również przy siedzeniach i mają wielkość 19 lub 22 cali. Ekrany zamontowane są w takich miejscach by jak najlepiej dotrzeć reklamą w PKP intercity do podróżujących i umilić im czas spędzony w pociągu.

pkp intercity reklama
WARSZAWA – KRAKÓW
WARSZAWA – KATOWICE
WARSZAWA – WROCŁAW
WARSZAWA – TRÓJMIASTO
KRAKÓW – TRÓJMIASTO
GDYNIA – RZESZÓW
GDYNIA – GLIWICE
WARSZAWA – JELENIA GÓRA
GDYNIA – BIELSKO-BIAŁA
KATOWICE – TRÓJMIASTO

Reklama PKP - Express InterCity Premium (EIP)

EIP to najbardziej komfortowa klasa pociągów, obsługiwana przez 20 pociągów ED250 (Pendolino). Nowoczesne składy osiągają prędkość 200 km/h. Pociągi EIP łączą Trójmiasto i Warszawę z aglomeracjami południowymi (Kraków, Katowice, Wrocław, Gliwice) oraz kursują do takich miast jak: Kołobrzeg, Bielsko-Biała, Rzeszów i Jelenia Góra. Rozmiar ekranów w Pendolino wynosi 10 cali oraz 18,5 cala. 

Reklama PKP - InterCity (IC) Flirt3 i PesaDART

Ekrany reklamowe w pociągach InterCity Flirt3 i PesaDART zamontowane są na korytarzach oraz przy siedzeniach, tak aby były dobrze widoczne dla pasażerów i umilały czas podróży. Ekrany mają rozmiar 19 cali oraz 22 cale. Czas trwania spotu to standardowo 15 sekund, jednak istnieje możliwość wykonania spotu o długości 30, 45 lub nawet 60 sekund.

Jelenia Góra - Wrocław - Łódź - Warszawa - Białystok/Lublin
Warszawa – Kutno – Toruń – Bydgoszcz
Olsztyn – Warszawa – Kielce – Kraków
Gdynia – Bydgoszcz – Kutno – Łódź – Częstochowa – Katowice
Kraków – Łódź – Kutno – Konin – Poznań – Szczecin
Białystok/Lublin - Warszawa - Koluszki - Częstochowa - Katowice - Bielsko Biała

Reklama PKP Intercity w liczbach

0
Pociągów
0
Wyświetlenia spotu na godzinę
0 mln
Kontaktów
miesięcznie
0
Ekranów

Zainteresowany reklamą w Intercity?

Skontaktuj się z nami

kontakt Telefon

Dział handlowy

+48 501 310 662
reklama@lokalmedia.pl

Dział finansów

+48 512 619 455
finanse@lokalmedia.pl

Serwis

+48 505 457 562
serwis@lokalmedia.pl

Formularz Intercity

PKP Intercity reklama - w pigułce

PKP Intercity reklama zapewnia dotarcie do ogromnej liczby odbiorców. W 2019  roku ten sposób podróży wybrało aż 48.9 mln osób, a średni czas ich podróży wynosił 3 godziny. Reklamę w Intercity można umieścić w 60 dostępnych pociągach, które zapewniają 3 miliony kontaktów miesięcznie. W naszej ofercie w pociągach Intercity posiadamy aż 2040 ekranów reklamowych. Ponad połowa pasażerów to osoby w wieku 25-54 lat. Blisko 70% z nich to osoby z wykształceniem wyższym lub pomaturalnym, więc reklama w Intercity posiada zróżnicowane grono odbiorców. Znaczna większość z nich pracuje na etacie bądź prowadzi własną firmę. Pociągami podróżują zarówno pracownicy średniego szczebla, jak i kadra kierownicza. Reklama w PKP Intercity może zatem umilić im czas podróży, jak i również zapaść w pamięć, dzięki temu, że większość z nich odbywa te podróże regularnie. Dzięki temu, że na monitorach znajdują się również informacje pogodowe, czy inne lekkie i neutralne treści, odbiorcom łatwiej jest skupić wzrok i z zaciekawieniem oglądać reklamę w PKP Intercity.