Lokalmedia
Lokalmedia

Reklama w PKP Intercity

PKP Intercity reklama to gwarancja dotarcia do atrakcyjnej grupy docelowej. W naszej ofercie przygotowaliśmy do wyboru reklamę w Express Intercity Premium (EIP), czyli najbardziej komfortowej klasa pociągów.

Nasza oferta obejmuje również reklamę w InterCity (IC) Flirt3 i PesaDART. Ekrany reklamowe są tam umieszczone w korytarzach, jak i również przy siedzeniach i mają wielkość 19 lub 22 cali. Ekrany zamontowane są w takich miejscach by jak najlepiej dotrzeć reklamą w PKP intercity do podróżujących i umilić im czas spędzony w pociągu.
reklama pendolino

PKP Intercity w liczbach

60

Pociągów

3 mln

Kontaktów miesięcznie

4

Wyświetlenia spotu na godzinę

2040

Ekranów

Reklama w PKP Intercity

Express InterCity Premium (EIP)

EIP to najbardziej komfortowa klasa pociągów, obsługiwana przez 20 pociągów ED250 (Pendolino). Nowoczesne składy osiągają prędkość 200 km/h. Pociągi EIP łączą Trójmiasto i Warszawę z aglomeracjami południowymi (Kraków, Katowice, Wrocław, Gliwice) oraz kursują do takich miast jak: Kołobrzeg, Bielsko-Biała, Rzeszów i Jelenia Góra. Rozmiar ekranów w Pendolino wynosi 10 cali oraz 18,5 cala.

InterCity (IC) Flirt3 i PesaDART

Ekrany reklamowe w pociągach InterCity Flirt3 i PesaDART zamontowane są na korytarzach oraz przy siedzeniach, tak aby były dobrze widoczne dla pasażerów i umilały czas podróży. Ekrany mają rozmiar 19 cali oraz 22 cale. Czas trwania spotu to standardowo 15 sekund, jednak istnieje możliwość wykonania spotu o długości 30, 45 lub nawet 60 sekund.
Reklama w PKP Intercity

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks