Reklama w Kolejach Mazowieckich

Koleje Mazowieckie każdego dnia obsługują tysiące pasażerów. W 2021 było to 47 mln pasażerów. Są to osoby podróżujące do pracy, do szkoły czy na różnego typu wydarzenia towarzyskie, kulturalne czy biznesowe.
To wszystko sprawia, że Twoja reklama w Kolejach Mazowieckich trafi do niezwykle zróżnicowanego grona odbiorców, a dzięki atrakcyjnej formie, którą zapewniają zamontowane w pociągach ekrany, z całą pewnością zapadniesz im w pamięć!
Ekrany są umiejscowione w miejscach o wysokiej widoczności, ponadto prezentują ciekawe informacje, dzięki czemu zwracają uwagę na siebie uwagę. Reklama w pociągach kolei Mazowieckiej to dobry sposób promowania zarówno w kampaniach lokalnych, jak i ogólnopolskich.
reklama koleje Mazowieckie

Reklama w Kolejach Mazowieckich w liczbach

16

Lini

4 mln

Kontaktów miesięcznie

6

Wyświetleń na godzinę

1321

Ekrany

reklama kolej Mazowiecka

Na jakich trasach kursuje?

Koleje Mazowieckie przewożą pasażerów pomiędzy najważniejszymi miastami regionu: Warszawą, Radomiem, Płockiem, Siedlcami, Pruszkowem, Ostrołęką, Skierniewicami oraz wieloma innymi miastami i wsiami, w których mieszkają pasażerowie, dzięki czemu gwarantują dotarcie do ogromnej liczby odbiorców reklamy. Wyświetlaj swoje reklamy w kolejach mazowieckich i skutecznie docieraj reklamą przyciągając nowych klientów do swojej firmy. Reklama w pociągach Kolei Mazowieckiej to jedna z wielu skutecznych metod promocji, które możesz wykorzystać. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty reklamy zewnętrznej.

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w Kolejach Mazowieckich
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks