Reklama WKD - Warszawskiej Kolei Dojazdowej

Warszawska Kolej Dojazdowa codziennie obsługuje tysiące pasażerów. W skali roku mówimy o około 5 mln osób, które korzystają z usług WKD i mogą zapoznać się z reklamą w WKD. Są to osoby podróżujące do pracy, do szkoły oraz na wszelkiego typu wydarzenia biznesowe, towarzyskie czy kulturalne.
To wszystko sprawia, że reklama w WKD trafi do zróżnicowanego grona odbiorców, a dzięki reklamie w pociągach na ekranach i ramkach oraz billboardach i ramkach na dworcach i stacjach z całą pewnością reklama zapadnie podróżującym głęboko w pamięć!
Wszystkie nośniki reklamy w WKD są umieszczone w miejscach o wysokiej widoczności, dzięki czemu z ich treścią zapozna się wiele osób. Jest to skuteczny sposób promowania zarówno w kampaniach zorientowanych na Warszawę, jak i okoliczne miejscowości. Skontaktuj się i reklama w WKD może działać na Twoją korzyść.
reklama wkd

Reklama w WKD w liczbach

88

ekranów LCD

15 tys.

odbiorców codziennie

21

pociągów wyposażonych w ramki reklamowe

12

stacji do wyboru

reklama wkd

Na jakich trasach zobaczysz pociągi z reklamą w WKD?

Warszawska Kolej Dojazdowa przewozi pasażerów pomiędzy Warszawą, a miejscowościami zlokalizowanymi na południowy- zachód od niej. Są to Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Pruszków, Komorów oraz wiele innych miejscowości będących częścią Warszawskiej aglomeracji, dzięki czemu to dobry pomysł na reklamę w Warszawie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę reklamy w pociągach WKD

Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę

Reklama w WKD
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Lokalmedia 2020
Realizacja: Webfolks